Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Netller - e-peněženka

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli zde má někdo nějaké zkušenosti s e-peněženkou Netller? Přidal jsem na účet od netlleru kartu abych si ho mohl verifikovat a odeslal jsem si na e-peněženku zhruba 100 korun z mého bankovního účtu. Abych mohl verifikaci ovšem dokončit tak musím na stránce doplnit kód který má být v popisu transakce. Žádný takový kód tam ale není a jaksi nevím co ted. Díval jsem se na support a píšou tam že u některých banek to trvá několik dní než mi kód zobrazí. Tím si však nejsem uplně jistý. Nemáte náhodou nějaké doporučení?

Oni ti asi poslu nejake male peniaze alebo sami stiahnu nieco (ako platba kartou) a tam uvidis kod, v transakcii ktoru si vytvoril ty v svojom bankingu asi ziaden kod nebude, to by si ho musel napisat ty. Alebo nechapem kde ten kod hladas a co tam vidis.
Settlement kartovej transakcie trva kludne aj 2dni takze okamzite tam detaily vidiet nebudes. Neviem kolko si uz cakal a co kde vlastne vidis.