Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus P5KPL/1600 - Cena

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat , jaká je podle vás adekvátní cena k této desce. Není tam originální chladič na northbridge.

Děkuji za odpovědi ^^
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Děkuji za odpověď .. Já když bych to vzal, tak bych to pravděpodobně provozoval s Core2 Quad Q6600 a 2x2 gb ram 800 MHz. Procesor si nataktovat umím a myslím, že bych to mohl dát z těch 2,4 GHz na 3,2 v pohodě. Vyplatí se pak taktovat i ty paměti ? :o