Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční grafická karta

Ahoj, dnes mi přestala fungovat grafická karta v notebooku. https://goo.gl/dtSz5U Před dvěma dny jsem aktualizoval OS z Win8.1 na Win10, ale od té doby ještě GK fungovala normálně. Dnes bohužel funguje jen ta integrovaná. Zkoušel jsem různé verze ovladačů, ale pořád nic. V nastavení jsem nastavil aby byla používána jen GTX 970M, ale i tak je využívána pouze ta interní. V BIOSu jsem možnost nastavení primární GK nenašel (Možná jsem slepej:).

Přikládám screenshot z mobilní aplikace s důkazem využití GK:

Vseobecne pre switchable picovinu:
Musis nainstalovat aj spravne ovladace intel grafiky.
Do biosu skus defaults
Skus aj ine ovladace rozne verzie aj od vyrobcu ntb a v pripade zufalosti aj z webu vyrobcu GPU ale MOBILNE ovladace.
Ked nic nepomaha obnov z recovery povodny windows a nesahaj na windows. Cinske veci funguju len nahodou.

Tvoj oproblem si napisal sam do dotazu: "Před dvěma dny jsem aktualizoval OS z Win8.1 na Win10". Omrzelo ta ze vsetko fungovalo alebo bola velka nuda alebo co?