Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Product Key

Zdravim...
prosim Vas,chci se zeptat,jestli kdyz zmenim Product Key na Win XP,jestli to bude chtit po mne aktivaci..A jeste se chci zeptat,jak se da zmenim Product Key bez reinstalu Win..

Hele nevím zrovna co provádíš ale protože silně mi to připomíná legalizaci "pirátských" windows. Změnit číslo jde ale jestli máš ty pirátské (professional) a koupil sis XP Home musíš celé win přeinstalovat.

Prave naopak...Koupil jsem PC a tam je pirat jako hrom(XP PRO)..V praci mam aktivovany Win XP PRO,krabicovou verzi a tak bych to dal do toho,protoze "pracovni" uz pojede do srotu-tak skoda Win..Nejde mi ani o tu aktivaci,ale o zmenu Product Key bez reinstalace..
Dekuju vsem za pomoc!!!!