Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj nebo deska

Zdravím. Nejspíš mi odešel zdroj nebo deska (ze dne na den). Když je vše zapojeno, PC po stisknutí power tlačítka ani neškytne, vetraky se neprotoci, nic zkrátka. Při zapojení pouze jedné RAM a procesoru stejný průběh. Když je vše zapojeno (zdroj, CPU, GPU...) nesvítí myš ani klávesnice (za normálu svítí i při vypnutém PC).
Na zdroji svítí power switch vzadu, PC je celkově starý asi...3-4roky, používaný cca 3-4h denně na běžné práce a běžné hraní.
Dle mého je v háji deska, ale těžko říct. Servis je daleko (vesnický život ?)

Deska : Gigabyte ga-z68a-d3h-b3
CPU : Intel Core i5 2500k
GPU : Gigabyte GTX 550ti
Zdroj : Corsair CX450M
RAM : Adata Gaming Series 3x2GB DDR3

1/Odpojit tlačítko předního panelu od desky, spojit příslušné piny na desce šroubovákem, zdroj se rozběhne= je vadné tlačítko nebo upadlý drát k němu
2/Odpojit zdroj od desky, v konektoru spojit černý se zeleným, zdroj se rozběhne= je vadná deska
3/Odpojit zdroj od desky, v konektoru spojit černý se zeleným, zdroj se nerozběhne= je vadný zdroj