Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nahrávaní zvuku jen z určitého procesu

Zdravím, ahoj :)

jak bych začal s úvodem k mému problému, chci si nahrát Let's Play ale zároveň u toho poslouchat písničky ze Spotify, nicméně se mi nepodařilo přijít na to jak nahrát zvuk pouze ze hry a vyloučit proces Spotify z nahrávky, máte někdo nějaký tip jak na to? Jde to vůbec? :) Jisnk zkoušel jsem změnit i výchozí zařízení pro nahrávání apod. jenže program potom nahrává pouze mikrofon. Nahrávám přes OBS

Předem děkuji za rady :)

to ano, vzhľad sa zmenil, ale principiálne to funguje stejne, a ak si spustíte tú aplikaci tak stačí aby ste čítali čo to píše, nastavenie bude podobné ako vo videu, aj keď to bude mať iný vzhľad alebo sa to bude záložka v nastaveniach bude volať kus inak,...

Normalne to co chces nejde. Takze ak to chces tak musis vediet najst nieco co vytvori nejaku virtualnu zvukovu kartu a teda to niekto musel naprogramovat pre nejaky Win, zistis si ci to neco je aj pre tvoj Win, atd. Nemusi to existovat, neexistuje zakonny prikaz pre nikoho aby programoval nieco take. Je to nazval by som to "taky ojeb na windows" musis si to najst ak najdes a verit ze ten co to programoval to naprogramoval pouzitelne.
Normalne sa s tym fakt nikto nezabyva ptz riesenie je zapnut si radio na stole alebo mobile alebo proste nepocuvat hudbu ked nieco robim, na pocuvanie hudby mam cely zvysok dna.