Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teplota CPU

Zdravým mám problém s teplotou procesora ako môžete vidieť tak sa udržujú dosť vysoko,ako je vidieť boli už až 99c teraz okolo 85c ako tú teplotu mám znížiť doteraz bol pokoj. [eDVYHR]
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Presne to číslo (99)som mal keď prestal počítač reagovať hral som tomb raieder keď hra začala sekať až prestala reagovať a celé PC.Prepol som Windowsom na plochu a tam bol otvorený speedfan a ukazoval vo všetkých 4 kolonkách 99c tak som ho musel vypnúť vypínačom.Od vtedy ukazuje čo je na foto hru som už nehral.

Pokud by měl procesor uvedených 80°C, tak by sis popálil prst. Pokud na něm udržíš ruku a pořád to ukazuje vysokou teplotu, tak je chladič špatně nasazen a je třeba ho sundat, pokud možno očistit od staré pasty, nanést novou pastu a znovu chladič pečlivě a přesně nasadit.

Jo, procesoru na fotce jsem si nevšim, mea culpa.