Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Začal se mi sekat notebook

Dobrý den, mám měsíc nový notebook a před pár dny se mi zničehonic začal docela dost sekat. Trochu internet (Youtube...) ale hlavně hry, včetně onlinovek... Předtím běžel úplně plynule. Nikde jsem nic nepřenastavoval, ani nemazal...Pro jistotu jsem udělal kontrolu Esetem a nic nenašel. Tak jsem to vyřešil obnovou do továrního nastavení, jenže ani tohle nepomohlo. Nevím si už rady :( Nedokázal by mi někdo prosím pomoct? Předem děkuji. Ps. Mám Windows 10

Ale když to chcete vědět, tak název notebooku je HP 15-bw027nc ;)
Je to kancelářský notebook, to je jasné, ale jak jsem psal, začal se trochu sekat celkově internet, pomaleji se načítá YouTube, Seznam, sekají se onlinovky, což předtím bylo vše ok. A Wi-Fi to není, signál je maximální...

Ježíšmarjá.... jak ti mám vysvětlit, že i kdybys měl notebook vzdálený 1 milimetr od wifi routeru, může být rychlost přenosu pomalá.

Že připojení přes kabel nepomohlo, z toho taky nic nepoznáme. Jaká je rychlost internetu? Změřils to? Je potřeba najít "úzké hrdlo". Jestli nestíhá procesor, grafika, internet, ....?

Nedá mně to, ale musim reagovat. Chrome používám así 2 roky už, a nikdy jsem to neměl zaspywarovaný, možná proto že neklikám na všechny linky a reklamy po stranách a nechovám se jak hovado. To ale není chyba prohlížeče ale chyba mezi klávesnicí a židlí, a tu nevyřeší žádnej jinej prohlížeč výsledek bude stejnej.

na "asi" nevěřím.

Pro jistotu jsem udělal kontrolu Esetem a nic nenašel.

libovolný eset: tady mám pochyby o funkčnosti připojení.

Tak jsem to vyřešil obnovou do továrního nastavení, jenže ani tohle nepomohlo.

to by mělo být v pořádku, navíc s funkčními ovladači.

takže žádné svinstvo od esetu není nainstalované?
typ routeru / stáří?
jiné pc, připojené přímo přes kabel a ne zarušené wifi, jsou funkční?