Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otázka na prehliadač, dá sa to?

Dobrý večer, chcel by som sa spýtať, či sa dá upraviť stránka v "Preskúmať prvok" a či sa dá toto aj nejako uložiť pre seba. Že napr. na nejakej stránke si prepíšem text podľa seba, a uložím si to, to znamená, že keď napr. obnovím stránku tak to tak aj zostane ako som to upravil a nezmení sa to zasa do originálu.

No a proc by ne. Musis ale obnovovat tu svoji lokalne ulozenou stranku, to je ti snad jasny, ze kdyz pujdes na web pc.poradna.net, tak ze kdyz obnovis pc.poradna.net, ze se to nemuze obnovit podle tebe, kdyz je to na webu ale ne u tebe na PC.