Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem na SSD nejde nainstalovat windows.

Dobrý večer,
koupil jsem si ssd Intel 600p M.2.256gb během upgradu sestavy. Leží na MSi Z370-A PRO.
Problém nastal při prvním spuštění,kdy jsem se dostal do biosu a jásal že vše funguje jak má. Ovšem když jsem připojil flashku s instalačkou windowsu 7 a dostal se k rozdělení disku,neukázal se. Nejsem žádný velký technik a tak nevím jestli je to diskem nebo mnou,ale byl jsem už rozhodnutý že ho půjdu vrátit a koupím jiný než mě napadla tato poradna. Četl jsem nějaká fora atd. ale když jsem viděl tu dlouhou metodu řešení problému od intelu přešla mě chut protože tomu nerozumím. Asi bych osobně od takové firmy čekal nějaký reálný řešení.
Děkuji za rady.

Taky jsem konzervativní a nerad měním něco, na co jsem zvyklý a co funguje. Přesto jsem kdysi Windows XP vyměnil za Windows 7 a po čase využil upgrade zdarma a Windows 7 nahradil Windows 10 - nelituju. Pokrok nezastavíme.... Windows Vista a Windows 8 jsem vynechal, k těm jsem neměl důvěru a nemusím mít stále nejnovější systém, stačí mi přeskočit "ob verzi".

Windows 10 mají lepší podporu nového hardware, jak ses mohl přesvědčit s tím NVMe Intel® SSD.

Určitě se najde někdo, kdo tě bude přesvědčovat, ať si tam Windows 10 nedáváš, takže rozhodnutí je na tobě.... Ale pokuď teď aktivuješ Windows 10, mělo by se jít vrátit zpět k Windows 7, kdyby ti nevyhovovaly.

Tak se hlásím a na windows 10 to nainstalovat šlo. Nějak jsem se seznámil,vše nainstaloval a ted jsem zjistil,že mi chybí asi 70g místa. Rozdělil jsem disk na 170 a zbytek,ale vidím jen C (170). Jsem si 100% jistý,že jsem ho rozdělil a vytvořil ,ale nikde ho nevidím a netuším co s tím. mám to přeinstaloat znovu?