Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem microsoft konto - zabudnuté prihlasovacie heslo

prosim o pomoc s zablokovaným pc
po vytvorení konta Microsoft som zabudla prihlasovacie heslo , a teraz sa nemôžem dostať do pc /win 10 / ktorý pýta zabudnuté heslo. Skusila som cez obnovu zabudnutého hesla ale po zadaní bezpečnostného kódu mi vypísalo hlášku ,že overenie bolo neúspešné a tiež som si viacerými pokusmi zablokovala konto.
Dá a to ešte zachrániť ?

Změna kategorie, původně: Notebooky (host)
Změna předmětu, původně: microsoft konto (host)

odblokovat účet administrator.
ano, jsou na to boot média, nanejvýš se musí disk přepnout z ahci na ide režim.
a u zkriplené home verze se musí bootovat do nouzového režimu, což windows od w8 vlastně neumí.

to fak nemá cenu vysvětlovat.