Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší prohlížeč

Dobrý den chtěl bych se zeptat jaký je nejlepší/nejdoporučenější prohlížeč... Zatím využívám mozillu ale přemýšlím o změně tak by mě zajímalo jaký by jste nejvíce doporučili.
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

Nejlepší prohlížeč je ten, co ti nejvíc vyhovuje a splňuje tvé požadavky. Nejlepší prohlížeč v obecném slova smyslu neexistuje. Každý má jiné plusy a mínusy, musíš si je prostě vyzkoušet. My ti můžeme jen napsat, jaké používáme my, ale nemusí vyhovovat tobě. Já třeba používám SeaMonkey.

V základním provedení je to jedno, co si nainstaluješ za prohlížeč. Žádný ze současných prohlížečů ale v tomto stavu nestojí za mnoho (chtěl jsem napsat za nic, ale bylo by to sporné, protože všechny stojí za nic). Zůstaň u Firefoxu (s minimálním počtem rozšíření).

Novy Firefox je pro me treba uzivatelsky tragicky a nepouzitelny, ale v podstate je uplne stejny jako Chrome, rozdily jsou opravdu minimalni, tudiz je uplne jedno, ktery z nich budes pouzivat, oba jsou vyvojari siroce podporovane, takze narazis na minimalni problemy.

Pokud jsi vyslovene fanousek stare podoby Firefoxu, tak urcite ozkousej Pale Moon, navazxuje na stary Firefox a je v tomto ohledu dokonaly. Bohuzel vyvojari webovych stranek ho nepodporuji tak siroce, takze nektere weby v nem nenactes nebo nejak blbe.

Pak muzes zauvazovat i o nejake predelavce Chrome, diky cemuz ziskas nejaky hezci design a nejake funkce navic a zaroven to je kompatibilni s weby pro Chrome, ted mluvim o mem oblibenem Vivaldi pripadne o prohlizeci Opera.

Poslednim moznym prohlizecem je QupZilla, take velmi dobre ale take uz da se rict okrajove podporovane, takze take muzes narazit na problemy se zobrazovanim.

Cokoli dalsiho nema smysl zkouset, uz to jsou prilis exoticke projekty.