Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 10 assistive technologie

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na pár otázek.
1.Přemýšlel jsem o windows 10, bohužel již nejsou zdarma, jen ty s asistenčními technologiemi, tak se chci zeptat co to obnáší a jestli to je legální takhle stánout, když nemám žádný handikep. (https://www.microsoft.com/en-us/accessibility/windows10upgrade)
2.Potřeboval by jsem udělat úplnej wipe pc, bohužel nemám windows 7 cd, a ani žádný product key a z internetu se stahovat bojím.A když jsem tak pročítal, tak ve windows 10 v nastavení je ,,tovární obnovení", tak jestli to opravdu funguje, že mi to odinstaluje vše.
¨Moc se v tom neorientuji, takže budu rád za pomoc.

Tebe a tej mäteži ani Sedembolestná máti nerozumie , čoho sa domáhaš.

Stiahni si ISO bitovej verzie a edície (Home) W10, zmaž cestou Dispart-Clean systémový oddiel na ktorý začni inštalovať W10 s licenciou W7, "ako ŤZP chromajzl".

Alebo použi aktivátor.

windows 7 není továrním nastavením w10.
ostatně body obnovení a návraty do továrních nastavení používají jen lamy.
normální člověk má menší oddíl na systém, který se s programy dá reinstalovat. na větším oddílu má svoje data a taky případné zálohy - w7 i w10, jak se ti zlíbí.