Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook neregistruje Flash Disk Kingston 100 G3

Dobrý den,
mám problém, koupila jsem si nový flash disk ale můj notebook ho neregistruje. Když jsem ho zapojila, vyhodilo mi to hlášku, že instaluje ovladače, po chvilce se ukázalo že instalace nebyla úspěšná. Ve správci zařízení se mi zobrazuje jako Neznámé zařízení. V jiném PC funguje bez problémů. Mám operační systém Windows 7, flashka je Kingston Data Travel 100 G3. Zkoušela jsem ovladač nainstalovat ručně ale nikde jsem ho nenašla, všude mi to nabízí pouze různé pseudo utility na aktualizace ovladačů.
Dá se s tím něco udělat nebo mám prostě smůlu a flashka si s mým pc nerozumí?
Předem díky za rady.

jinou flashku ti to v tom samém usb portu čte? pak "100g3" reklamuj nebo vyhoď.

kingston je asi největší ojebávač, flashky s rychlostí zápisu 10mb/s patří jako reklamní suvenýry zdarma nebo do tříděného odpadu.