Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor píše VGA no signal

Dobrý den mám problém při zapnutí pc se monitor na chvíli rozsvítí a po chvíli se na něm napíše VGA no signal nevím co s tím

pc: Intel Core i3-8100
ASRock Z370M PRO4 - Intel Z370
Crucial Ballistix Sport LT Grey 8GB DDR4 2666
GIGABYTE GeForce GTX 1060 G1 Gaming 3G, 3GB GDDR5
monitor: Asus VS228DE

kabel je strčený do základní desky, že jo? dnešní (lepší) grafické karty už nemají vga výstup.
podle té vga chyby je kabel do desky, ale případná integrovaná grafika je zasunutím externí grafiky vypnutá.

Asus VS228DE: další šetřílek, co koupil nejlevnější monitor pouze s analogovým vga vstupem.
ušetřil jsi pár stovek a dnes ho můžeš vyhodit, nemá to digitální vstup (hdmi, dvi, dp). to se fak vyplatilo.