Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Najlepši pc zdroj do 50€

Ahoj chcel by som si kúpiť klasický ATX zdroj do môjho pc ale v tých zdrojoch sa nejak moc nevyznám a preto prosím Vás o radu aky je najlepši zdroj cca 400-500W ?

moj pc gKQC chcem upgradovať grafiku na 1050ti sc
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

EVGA BQ 500 (OEM Andyson) těžko hodnotit, přesná platforma není známa, ví se akorát že používají technologii DC-DC napěťové regulace.
Naměřené hodnoty ETA-A- (hodnocení účinnosti ) LAMBDA-S+ (Hodnocení hluku) nejsou nejlepší.
Rozhodoval bych se mezi CX 450M a Be quiet pure power 10 400w. - oba jsou moderní platformy splnující dnešní standard - plná regulace napětí dc-dc, funkční ochrany! certifikace haswell c6/c7..
V jejich ceně nic lepšího na našem trhu v současné době nenajdeš.¨

//do 50€ je pouze CX 450.