Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze vyhledat/zapnout wifi pripojeni

Dobrý den, prosím vás na ntb HP s W10 zmizela ikonka z lišty připjení k wifi(vyhledat další sítě), funguje pouze připojeni přes kabel, předtím wifi fungovala, tlačítko/klavesa s antenkou wifi/ byla také odzkoušena a prostě wifina nefunguje, více vám nemohu napsat, poněvadž děda mi víc nedokazal říct
můžete prosím poradit? děkuji

Vpravo dole u hodin kliknout na symbol bubliny a zkontrolovat, zda je WiFi zapnute nebo není aktivovaný režim v letadle.

Nemá ten notebook hardwarové vypnutí WiFi? Nemá třeba kombinaci Fn+Fxx pro vypnutí WiFi?
Notebook od HP nic neřekne, takže konkrétnější rada není

stačilo by jen zjistit...

omyl. jednoduše zjistit se dalo u xp.
nemá cenu se tím vzrušovat, stačí ho jen smazat, majitel ať si nastaví nové heslo.

pokud nebyl použit účet "administrator", třeba nebyl ani aktivován a pak má prázdné heslo. u zkriplených "home"verzí funguje jen v nouzovém režimu.
(aktivovat ho ten active password recovery umí)