Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boot chyba 2,2 TB Infinity

Dobrý večer, občas se stane, že po zapnutí PC se objeví 2,2 TB Infinity a potom "bootujte ze zařízení"-je tam vždycky mechanika-mechanika je prázdná, nelze dělat nic, než vypnout PC podržením tlačítka a pak zapnout, pak už systém najede. Je to přesně toto https://www.youtube.com/watch?v=IIbQkEN3ly4 stává se to jen občas, deska MSI 760 GA, systém WIN 10, disk je nastaven jako první bootovací, je to SSD Crucial MX, nový, dělalo to i dříve se starým diskem WD Blue, diskem to nebude, nemá někdo řešení? Napadlo mě nastavit v Biosu 2,2 TB Infinity na "vypnuto".

Dělalo to už dřív s diskem WD Blue 1TB, teď byl vyměněn disk za systémový SSD Crucial MX 525 GB a je tam i nový datový kabel, dělá to zase - diskem ani kabelem to nebude, dělá to jenom občas. Prostě se do toho bootování občas zaplete boot 2,2 TB Infinity /podpora 2 TB disků, který ale nemám, tak to asi v Biosu vypnu/ Vidím na You Tube, že ten problém mají i jiní s deskou MSI, ale řešení jsem nenašel. Jako první bootovací medium mám v Biosu nastaven SSD se systémem.