Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem System recovery

Dobrý den
Chtěl jsem si převést telefon do továrního nastavení, když jsem to udělal dostal jsem se do TWRP(team win recovery project) ze ktérého se nemůžu dostat. Prosím o pomoc.

pozri si FAQ na stránkach TWRP,každý podporovaný typ telefonu má svoj osobitný spôsob recovery,na stránkach TWRP si môžeš overiť,či máš stiahnuté všetky súbory a naformátovanú kartu tak ako je pre Tvoj konkrétny typ telefonu potrebné a či vôbec Tvoj konkrétny neznámy typ telefonu je vôbec podporovaný utilitami od TWRP,pokial niečo nefunguje,je potrebné spraviť recovery pomocou oficiálneho ROM od výrobcu telefonu a pomocou jeho konkrétnych nástrojov,alebo je treba navštíviť odborný servis,pokial je to nad Tvoje sily.......