Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje internet

Zdravím,
včera večer mi na notebooku Lenovo Y700 vyskočil vykřičník u připojení k WiFi. Internet nefungoval. Jedná se o domácí síť, kde u ostatních počítačů vše funguje v pořádku. Zkoušel jsem i připojení kabelem z wifi routeru, zkoušel jsem vypnout/zapnout vše, zkoušel jsem i příkaz "ipconfig/flushdns", ale problém přetrvává. Nevím, jestli to jakkoli souvisí, ale po tom, co jsem notebook vypnul, tak instaloval nějaké aktualizace pro W10.
Když jsem zkusil zapnout "řešení problému" od Windows, tak to píše "adaptér wifi nemá platnou konfiguraci protokolu IP - neopraveno" žádné řešení ale nenabízí. Nefunguje to o pro jiné sítě, takže problém je v notebooku.
Budu rád za jakoukoliv pomoc.
Díky

"adaptér wifi nemá platnou konfiguraci protokolu IP - neopraveno"

nejspíš to chtělo provést reset nastavení sítě - zvlášť když píšeš že do toho drbal antivir. nepíšeš výrobce, ale tipnul bych si na smutně proslulý avast.