Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zablokovaný disk

Zdravím

mám prosbu.

Zkoušel jsem u "standardního uživatele" zakázat mu přístup na disk C, ovšem, nyní ani mně jako administrátorovi to nejde. Sebralo mi to přístup.

Kde může být chyba?

Zakliknul jsem pouze kolonku users nikoliv administrators...

Nevíte něco, co je špatně a jak to vyřešit?

Moc děkuji. :)

A co jsi teda udělal?

Skupině Users jsi odebral práva, nebo jsi přidal zákaz přístupu? Protože to není totéž a pokud už do něčeho takového rejpeš, tak bys měl vědět co děláš.

Chyba je v drtivé většině v adminovi.

edit: čeho přesně se vlastně snažíš dosáhnout?

"standardního uživatele" zakázat mu přístup na disk C

wft? on nemůže ani číst soubory z c:? jaký to má smysl?
nepíšeš nic o tom, kde je uživatelský profil, ptát se radši nebudu.

nepíšeš jakou máš verzi windows (home/profi) a jestli ti funguje účet nazvaný "administrator".