Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starsi pc prestal fungovat

Ahojte,
Prosím vás mam doma starší pc uz asi aj 15r. Tak ako vzdy som hk naposledy vypol cez prikaz v ponuke štart. Teraz som ho zapol a TV nezobrazilo nic pise mi ze nemam nic pripojene.. skusil som aj monitor pripojit pre pripad ze by bola chyba v hdmi kabli. Rovnako tak nejde obraz.. predpokladam ze odisla grafika.. zhodil som z pc kryt a netoci sa ani chladic na grafike..
Ak to nie je grafika kde inde moze byt este problem?
Moc krát ďakujem za pomoc.

starší pc uz asi aj 15r

sběrný dvůr.
hodina řešení toho problému je dražší než umělecká hodnota toho chcípáka, který jen zabírá místo.
přepokládám pentium iii, nebo nedejbože p2 - jedině vyhodit.
mrtvá cmoska a zdroj.