Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nestartuje po vyměně termálná pasty na CPU

Ahoj,

rozhodl jsem se vyměnit pastu na CPU, po výměně jsem nastartoval PC, chvíli běželo, ale na monitoru nic. Úplně černo. Při druhym pokusu zapnutí už se počítač ani nezapnul, nevim co mám dělat. Potřebuju se tam nutně dostat. Neví někdo, kde jsem udělal chybu? Díky

EDIT: Po chvíli se mi podařilo PC pustit, ale po 10 sekundách se sám vypnul.

Menil jsi pastu jen mezi chladicem a heatspreaderem nebo i mezi heatspreaderem a procesorem? :-D

Tim nechci rikat, ze ji mas menit i tam, ale poukazat na nesmyslnost vymeny pasty.

Jedine cely rozebrat a zkusit znovu v zakladni konfiguraci a potom pripadne pridavat komponenty, pokud se to chytne.

viz. jak pise Karel, ted nevis, byla tam ta teplota vysoka a upeklo to neco nebo odesel nejaky senzor, pripadne proste neco pomalu uhnivalo a treba i je nahoda, ze to zrovna po vymene uhnilo uplne.

Tak jako tak, stejne ti nezbyva nez minimalni konfigurace a pokud to nepujde, tak porad nebudes mit jistotu, jestli uhnilo neco na desce nebo na procesoru, dokud to neozkousis vymenou, coz urcite doma nemas, takze mozna budes muset do servisu.