Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční stažená MP3

Dobrý den. Prosím o radu.
Při stažení Mp3 z netu, se mi některé vůbec nespustí(15 z 20).Stahuji je přes star Downloader,ten nahlásí že soubor byl stažen, ale při spuštění mi naskočí hláška"soubor,který se pokoušíte přehrát má příponu mp3 která se nezhoduje s formátem souboru."Mám nainstalovaný Windows media Player, winamp,iTunes,quick time player,různé kodeky,ale stejně to nejde.Nemůže to třeba dělat AWG?
Prosím o radu kdyby někoho něco napadlo.jsem už zoufalá.
PS:mám klasické windows xp
prosím pište na *****@seznam.cz
díky moc všem

Na maily se nic neposílá, to by ztrácela veřejná poradna smysl. E-mailova adresa zmrzačena, ochrana proti spambotům. (L-Core)
Vymazane offtopic prispevky. Drzte sa prosim temy. Dotazovatelke odporucam spravat sa slusne, ludia ktori sem pisu vedia poradit velmi dobre, ale robia to pre radost a nebudu radit ludom spravajucim sa arogantne. Vdaka za pochopenie. (MM..)

Zřejmě odkaz, přes který se jej snažíš stahovat neexistuje, takže se ti misto MP3 stáhne jen webová stránka s nápisem "soubor neexistuje". Taková sránka samozřejmě přehrát nejde...

Zkus to stáhnout přímo přes prohlížeč kliknutím na odkaz a uvidíš...

Mám nainstalovaný Windows media Player, winamp,iTunes,quick time player,různé kodeky

.
Cili zkus odinstalovat vsechny kodeky a naistalovat jen jednu jedinou sada kodeku napriklad K-lite Mega Codec Pack, nebo
Codec 8.0 build 8 a zkusit to prehrat ve Windows media Player 11.
Pokud to nepujde zkusit prehravace, jez maji vlastni kodeky tj. Mplayer nebo VLC

já bych i poradil, ale mám psychický blok. Nemůžu radit lidem, kteří se chovají jako ředitelé Zeměkoule. Já když potřebuju poradit, tak se chovám slušně, poprosím, poděkuju, pokud se někdo nevyjadřuje k věci, tak v nejhorším takový příspěvek ignoruju. Ale rozhodně nikoho neobtěžuju prohlášením, aby přestal reagovat (když řeknu neutrálním tónem to, cos zde vyplodila ty). To, cos předvedla, je typické trollování - nemáš snahu vyřešit problém (dokonce svůj), ale raději okřikuješ ostatní (viz třeba josephino - ozval se a hned jednu koupil).

Toto je veřejná poradna, kde každý přispívá ve svém volném čase, za své náklady a zdarma. Pokud se ti nelíbí něčí názory, je to smutné, ale nic s tím neuděláš.

P.S.: nedá mi to, a poradím ti: když se podíváš na stažený soubor filemanagerem, nebo třeba jen notepadem, z formátu dat velmi rychle zjistíš, co je daný soubor vlastně zač. Můžeš to srovnat s jinou, hrající MP3.

bohužel nejsem tak sběhlá jako ty. Nevím co s tím je. Jsem lajk.takže když mi napíšeš abych se nato podívala ,nevím jak.ale neboj,nebudu po tobě chtít aby jsi mi radil.nestojím o další urážky. Kdyby to nešlo stáhnou nikomu nedivila bych se,ale teď jsem se o to pokoušela znovu na jiném PC, a stáho se to bez problému. Nic,končím tuto debatu,budu se snažit,aby mi poradil někdo jiný,
přesto díky za snahu.
Taové jednání jako jsi měl teď , je jednání dospělého člověka. Příspěvky před tím,byly příspěvky nudícího,který z ostatních dělá debily. takhle to na mě působí, a já opravdu chtěla jen radu, ne přesvědčení o tom že jsem PCantitalent.

nikdo neumí všechno. To za první. Za druhé, když něco neumím, tak se ptám, ale HLAVNĚ kooperuju. Když nerozumím, ptám se dál. To je normální, nikdo ti halvu za to neutrhne, maximálně dostaneš radu, abys našla někoho, kdo ti osobně pomůže, protože mnoho věcí prostě NELZE vyřešit po internetu.

Nicméně, když jsem už začal, pokusím se pokračovat (předpokládám, že máš WinXP nebo Vista): zmáčkni windows+R (windows je taková ta klávesa s obrázkem prohnutého okýnka - logo Windows) a do toho okna napiš NOTEPAD a odklepni enterem. Otevře se poznámkový blok (bílé okno) a v tom v menu Soubor vyber otevřít. Otevře se okénko, kde dole vyber "soubory typu" jako "všechny soubory" a nalistuj tu nefungující MP3. Dej otevřít.

Pokud se objeví změť různých písmenek a čtverečků, vypadá to dobře, pak se koukni na první znaky, pokud jsou první 2 "PK" (nebo jiné znaky - viz poslední odstavec), pak je to zazipované. pokud tam vidíš normálně čitelný text, stáhla jsi to blbě, resp. StarDownloader byl přechytračen downloaderovacím skriptem stránky, a je třeba stahovat bez stardownloaderu.

Pokud první znaky jsou RAR (je to zabalené ve winRARu. Případně sem ty první dva znaky napiš.

P.S.: jinak doporučuju, jak už bylo 2x řečeno, zkontrolovat délku oné MP3. pokud bude mít méně než 100kB, je to špatně stažené.

V prvom rade si vsimaj velkost tej stiahnutej mp3. Ak to ma menej ako napr. 3MB tak to ani nemusis skusat prehravat, je to len nejake chybove hlasenie.
P.S. skus nepouzivat ten downloader ale skus to stahovat nejako priamo (neviem co presne a odkial presne stahujes, takze nemozem napisat ako priamo)