Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Acer se po restartu již nespustí.

Ahoj,
mám tento notebook.
Při práci vyskočila modrá smrt s následným restartem. Po spuštění již nenajel. Jelikož mám všechny data zálohované, zkusila jsem eRecovery ALT+F10 jak se píše v manuálu. Asi po 2 hodinách jsem to vzdala, nabootovala Live Mint a zjistila, že na disku je pouze jeden svazek. Co jsem zjistila, měl by být ještě na disku skrytý svazek právě pro obnovu, jelikož byl kupován notebook s Windows 10 ale není. Zkoušela jsem "Odstranit potíže -> Obnovit počítač do továrního nastavení" ale tady se to vždy seklo. Můžu stáhnout ISO W10 ze stránek MS a nainstalovat to z něj? Bude to legální? Jaká je tam vlastně verze Windows 10? Nebo co mám dělat. Díky

Pokud máš možnost vyjmutí HDD a připojení k jinému PC,tak zkontroluj tam,co je na disku za svazky,případně i kontrolu samotného disku,třeba v HD Tune. Pokud bude disk v pořádku,tak zkus novou čistou instalaci,předpokládám,že na novém byl W10 Home x64. Key by měl souhlasit,tak by měla instalace proběhnout.