Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CPU a GPU 100%

Dobrý den chtěl bych se zeptat po půl roce jsem zapnul Euro Truck Simulator 2 a na druhé obrazovce mívám vždy správce souboru a hw a teď po půl roce jsem to zapnul a vyskočilo mi tohle. Nevíte co stím? Už jsem stím měl jednou problém aktualizoval jsem ovladače a bylo vše ok teď mám ovladače aktualizované všemi virovými kontrolami to taky prošlo a furt to ukazuje 100% (Malwarebytes,AVG,CCleaner) děla to u všech her a už nevím co stím. Budu rád za každé rady. Děkuji

AMD Ryzen 5 1600
MSI B350M MORTAR - AMD B350
MSI Radeon RX 480 GAMING X 8G, 8GB GDDR5
ADATA XPG Z1 16GB (2x8GB) DDR4 3200, zlatá

Mám problém v tom že vždycky když jsem hrál tak jsem měl na grafice v % max 20% měl jsem to nastavené ta jak teď a CPU jsem míval 17% tak se ptám kde je problém že mi to teď vyskakuje na tolik procent když mám vše pročištěné aktualizované a furt to ukazuje takové vysoké %

Pročištěné, aktualizované... a třeba také někomu těžíš bitcoiny ;-)

Ve správci úloh bys měl identifikovat proces, který CPU nejvíce vytěžuje. Zvaž také proskenování systému nějakým antimalwarem - offline, z bootovacího média.

---
Vyskočilo ti tohle (neuvádíš), dej se screenshoty. 100% grafiky, tomu taky nerozumím, co tím myslíš? Točky ventilátoru v nějakém programu?

Ty procenta značí využití. Je naprosto, ale naprosto logické, že při hraní bude procesor a grafika využitý. To je přece jasný, kdyby nebyl, nejede ti to vůbec dobře. Nebo máš nějakou super sestavu, která vše zvládá i při 20% využití, ale o tom těžce pochybuji. 100% neznačí, že se to přehřívá, ale to, že je prostě využití na 100%. Což jak jsem již napsal, je při hraní naprosto normální. To, že ti to dřív ukazovalo 20% při hraní je naprostá pí... ehm. Protože by to znamenalo, že ti to jelo jen na 20%, což by ti to jelo pěkně na nic. Stejně tak nikdy nepochopím proč někdo má potřebu u hraní furt kontrolovat nějaká procenta. Pokavaď to funguje, nemá to problémy s přehříváním (100% využití není problém s přehříváním), tak se v tom nehrabej. Také doporučuju vyhodit AVG a CCleaner. Oba programy dělají tak maximálně bordel a nic moc užitečného.

AVG, CCleaner

No zbohom, ešte Vám chyba adwanced system care, nejaké tunítko aka booater, nejaký driver booster, a máte z OS kandidáta na "sračkoland" resp. kandidata na reinstall.

Preč (odinstalovat) s tým odpadným Softwarom.
Stiahnite procexp a pošlite sem vypis.