Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 15 tis.

Dobrý den,
potřeboval bych pomoci ohledně návrhu na pc sestavu.

Požadavky:
- Měla by zvládat hry jako Word of Warcraft, Overwatch apod. na střední detaily, aby to bylo hratelné.
- vč. monitoru ( pokud je to reálné, jinak si nechám starej monitor ( asi 7 let) a časem dokoupím nový
- OS
- rozpočet 15 tis . strop

Děkuji všem na případné návrhy , otázky rád zodpovím.

Nech si to sestavit u CZC a do zprávy nebo poznámky nebo jak se jmenuje napíš ať ti nahrají Software že ho aktivujes doma, mám zkušenosti ze to udělali , poté kup z Aukra klíč a máš vystaráno.
https://aukro.cz/nova-licence-windows-10-home-mailem-do-15-minut-6916506941
Třeba toto doporučuji sám za sebe. S pánem dobrá komunikace a vše funkcí.
A grafika přijde tak do měsíce pokud není na skladě
Dále jestli kolega nebude taktovat tak by se tam dala teoreticky hodit i 1200 ten ryzen.

https://www.czc.cz/a3iaklemp4i1d9sta2mjmnbdi8/seznam
Takhle nějak za mě, plus 245 Kč tě vyjde systém ;)