Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy skladany pc , teploty , vytazeny procesor

Zdravicko neviem si rady tak pisem sem... Snad mi niekto poradi ..
Pred tyzdnom som poskladal Pc na hranie ktory obsahuje :
Doska : Gigabyte z370 ultra gaming
Procesor : Intel core i5 8400 coffe lake
Chladic na procesor : Noctua NH-L9x65
Graficka karta : GIGABYTE Geforce Gtx 1080 Turbo OC 8GB
RAM : HyperX Fury 8gGB ddr4 2400 MHz druhu som objednal dnes este len
Bedna : Fractal Desygn focus G
Zdroj : Seasonic Focus plus 650 Gold
SSD : Intel 535 M.2 180GB
HDD : WD Black 1TB
Problem je ze zostava je dost hlucna pri zatazi teplota grafickej karty posla AIDA 64 bola 82stupnov bez klesania graficka tiez dost huci pri hre Fortnite CPU vytazene na 100% .. A nieco popri hluku este miestami rapka/ chrapci niekedy neviem ako ten zvuk nazvat ... Niekto sa stretol s niecin podobnym ? Inac windows 10 pro stiahnuty z microsoftu ( este neaktualizovany kodom) dakujem za vsetky odpovede :)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Stahovali sa sami dodatocne som stahoval len od nvidia experience a od gigabyte na maticnu . No teplota je naprs chytim zozadu vystup grafiky a horuce uplne Pc mam poskladany od stredy .. Cpu mi prave vytazoval fortnite okolo 90% coz je podla mna blaznovstvo nieje to nejak narocna hra.. No ucho som prikladal a bojim sa ze HDD ale je nove a nechcem to davat reklanovat s tym ze nahodou to HDD nebude mozno ventilator na cpu fakt netusim a dost mi ten hluk prekaza bracho kupoval pred mesiacom zostavu trosku slabsiu ale s 1070. A kaby lake ale je tak o 2/3 tichsi a dalsia vec co mi napadla Pc sa zapina priblizne 13sekund brachov asi 6 a ked dam restartovat bratovi cca 13sec mne asi 25 coz mi vobec nepride tiez normalne kazdopadne dik za odpoved ak ti Vam este nieco napadne budem rad :)