Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Linux Ip Locator

Zdravím,

Můžete mi doporučit nebo nasměrovat na nějaký open source projekt určený na geolokaci smartphonu, když je připojený na net. Pokud by měl i web gui bylo by to fajn nebo při každé změně zápis/výstup do souboru a z toho už bych si dané data vytáhl do webového rozhraní.

Rád bych to nasadil na server s web gui, kde by byl seznam zařízení a jejich přibližná pozice poskytnuta právě přes internet (AGPS)....

To s linuxem moc do činění nemá.
Na android potřebuje aplikaci, kterou budeš odesílat nějaké ID telefonu a jeho souřadnice na svůj server.
Zobrazení ID a souřadnic na mapě je už snad celkem bez problémů, ne? Stačí použít dané mapové API (Google, Here, Seznam, ...)