Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto zablokovaná registrace na poradna net

Dobry den chtěla sem si udělal na poradna net účet ale po zmačknutí polička registrovat se mě tato hláška Váš přístup byl omezený pravdepodobně kvůli porušení pravidel. Abyste mohli vkládat příspěvky, kontaktujte nás na adrese info@poradna.net. já sem tu nikdy nic nepsala tato hláška se mě ukazuje jak má notebooku na pc na mobilu na tabletu můžete to správce stránku opravit děkuji.

Pokud se pokoušíš přihlašovat přes nějakou anonymní proxy (třeba v Opeře) apod. Tak to nejde.
Je vidět, že třes tuto IP adresu přispívat, tudíž i registrovat se můžeš.

Jinak pokud nenapíšeš, přes kterou IP adresu ti registrace nejde, víc poradit nemůžu - nemám jak.