Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s naladěním českých satelitních kanálů.

Po automatickém přeladění (dělal jsem to jako vždy) mi najednou kanály z jednoho balíku:
12344/H 29900 2/3 DVB-S2
Tzn.: ČT1HD, ČT2HD, ČTsport, ČT24HD atd
hlásí, že nemají signál. Všechny ostatní jedou bez problémů...
Nevíte, kde mám hledat chybu? Už to trvá cca půl hodiny, tak dlouho by asi poruchu neměli, takže je to něco u mně...

Tak hlásím, že se to "samo" opravilo, zkusil jsem poslední věc - aktualizovat sw. Sice to nejdřív psalo, že žádnou novou aktualizaci nenašel ale po chvilce to napsalo provedena aktualizace. Tak jsem to nechal přeladit ještě jednou a už je to OK (jen to zas přehodilo některé uložené pozice). Tak snad zas na chvíli klid...

Inu jeden problém stále trvá. Jeden konkrétní kanál Prima MAX se odmítá uložit. Po naladění ho najdu, přesunu na nějakou pozici a po vypnutí a zapnutí zmizí ze seznamu. Prostě tam to číslo vúbec není. Asi moje televize odmítá tento konkrétní kanál, jinak si to neumím vysvětlit.