Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cesarFTP

dobry den.

potreboval bych prosim vas poradit. kdyz stahuju z meho ftp serveru v lokalni siti tak to jde pokud je soubor do cca 2500mb.

pokud je soubor vetsi nebo respektive treba 3000mb. tak k prenosu ani nedojde. (výpis je z programu FileZillaPortable)

Stav: Odpojen od serveru
Stav: Připojování k 192.168.1.16:21...
Stav: Připojení navázáno, čekání na uvítací zprávu...
Stav: Nezabezpečený server, nepodporuje FTP přes TLS.
Stav: Server nepodporuje znaky, které nepatří do ASCII.
Stav: Přihlášen
Stav: Spouští se stahování /soubor12345.iso
Příkaz: CWD /
Odpověď: 250 Directory change OK
Příkaz: TYPE I
Odpověď: 200 Type successfully set
Příkaz: PASV
Odpověď: 227 Entering Passiv Mode (192,168,1,16,8,16)
Příkaz: RETR soubor12345.iso
Odpověď: 150 Data connection created for /soubor12345.iso retrieving
Chyba: Připojení vypršelo po 20 sekundách nečinnosti
Chyba: Přenos souboru se nezdařil

chybejici informace v blesku doplnim.

jeste bych potreboval poradit s jednou drobnosti. nvm co presne mam napsat jako "host:" tam bych mel napsat "localhost" a pak se pripojovat na ip pocitace kde server bezi ne? ja se na pocitaci kde bezi server pripojim.... ale u druheho ne. oba pc jsou za wifi routerem pres lan kabel.

zlatej cesarFTP