Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odstranenie bloatware a hromadna instalacia sw

Ahojte, stala sa mi nemila vec, musim vratit ntb do tovarneho nastavenia.

Hladam nejaky program, kt. odstranim bloatware od vyrobcu a nasledne nieco, kam zadam programy a postupne mi ich naistaluje. Nechce sa mi to po jednom, bolo by to na dva dni...

Na bloatware som pouzival Decrapifier, neviem ci medzitym sa neobjavilo nieco lepsie, na hromadnu instalaciu nepoznam nic...

Vopred vdaka

Ideálne je inštalovať OS rovno bez bloatware,... stačí stiahnuť inštalačku zo stránky MS, vytvoriť si bootovacie médium z USB a nabootovať ho... nainštalujete úplne čistý OS, nainštalujete drivery a máte čistý systém bez bloatware... :)

W7pro a je to toshiba, v eu sa nepredavala, japonska verzia R600 serie...ja som pre toshibu niekedy pracoval, tak odtial ho mam (resp som odkupil moj byvaly pracovny stroj). V tom "bloate" je nejaky ich updater, ten tam chcem nechat, ale ak tam dam ciste w7, tak ovladace musim hladat u japoncov, a to fakt nedam...