Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Má levná TV Philips 22PFS4232 100Hz panel jak píše skřet?

Do dílny bych chtěl levnou menší TV kterou bych používal i jako sekundární displej k PC. Vybírám z oblastí TV které umí full HD a T2-HEVC. Našel jsem na několika e-shopech TV Philips které jsou levné, cenově srovnatelné se značkou Gogen, Hyundai nebo Sencor. U typu Philips 22PFS4232 https://www.alza.cz/22-philips-pfs4232-d4847062.htm#popis skřet uvádí že frekvence panelu je 100 Hz. Dá se tomu věřit?

A co takto - LCD, např. MVA AOC M2470SWH se dvěma HDMI vstupy s cenou pod 3 000 Kč + settopbox DVB-T2/HEVC a máš příjem TV signálu nezávislý na PC a kvalitní monitor. Nevýhodou je že máš DO jen na STB a ne na funkce LCD...