Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem notebooku

Dobrý den, chci měnit notebook (nyní mám lenovo Y510p) a potřeboval bych poradit s výběrem.
Nejsem nijak vášnivý hráč, ale rád si občas zahraji novější tituly. Zároveň bych byl rád, kdyby mi notebook sloužil alespoň 3-4 a přitom nějak drasticky neztrácel výkon.
Velikostně se přikláním spíše k 15.6 a chtěl bych aby měl pc kvalitní chlazení.
Svůj limit jsem stanovil na nějakých 40 000, ale pokud by byl nějaký opravdu super notebook např v akci nebo výkon by byl nesrovnatelný s ostatními v jeho cenové hladině, klidně bych šel až k 50 000.
Předem mockrát děkuji za pomoc.

Líbí se mi např. https://www.tsbohemia.cz/asus-rog-gl502vs-fy332t-kovovy_d266623.html

Jo, peknej vyber ten Asus parada.

Pokud levneji, tak takto:

https://www.czc.cz/asus-rog-strix-gl503vm-cerna/225513/produkt

Horsi GK a mensi SSD.

Na obcasne hrani staci i ta GTX1060, ale samozrejme da se predpokladat, ze GTX1070 vydrzi po herni strance dele.

Jinak MSI jsem koukal, ze stejne parametry a vyslo to drazsi.

Ostatni znacky jako Dell nebo Acer nebrat, protoze to nekde osidej, treba typicky na pomalem HDD 5400ot. zatimco Asus a MSI davaji k temto hernim notasum rychlejsi HDD se 7200ot.