Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ztracená wifi

Dobrý den, mám problém s wifi a už si nevím rady.
Večer mi wifi šla a ráno jsem byl už odpojen. V nabídce sítí se mi zobrazují všechny v okolí kromě mojí a k jiné se dá i připojit. Na tabletu i na telefonu je vše ok a moje wifi se normálně chytá.
Zkoušel jsem resetovat router do továrního nastavení, změnit jméno i heslo wifi a na počítači jsem přeinstaloval windows, ale nic nepomohlo. Přes kabel to je v pořádku. Jako běžný uživatel už nevím jak dál.
Mám obyč router Zyxel a notebook Asus X550V.
Díky za rady.

Tak jsem to našel a zabralo to. Jak je možný že to najednou z ničeho nic přestalo jít, když jsem nic nepřenastavoval? A jaktože když to změ ním na 11, tak to jde? ...ale to už jen tak pro zvědavost

Jinak moc díky :beer:

Notes zřejmě neumí evropský standard (kanály 1-13), ale pouze americký (1-11). Router byl evidentně v automatickém režimu výběru kanálu a aj, stalo se, že "došlo i na Kartágo" (kanál 13). Teď bych ještě zjistil nejméně zarušený kanál a ten následně v routeru nastavil.