Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čierna obrazovka viete my poradiť??

Dobrý deň mam problem zapnem pc naskočimi logo win 10 načita a potom je čierna obrazovka z kurzorom ochvilu ma da na prihlasenie do pc prihlasim sa a pc veľmi seka čakam odinu aby ma to hodilo na plochu.Prosim vas nieke radi. A CD win 10 nemam. A ešte pred tim ako mi to zacalo robiť som narychlo vipol pc.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Ak sa do neho prihlásiš tak tam stiahni napríklad Malwarebytes a urob úplnu kontrolu. Potom môžeš skúsiť vypnúť spúšťacie programy (google.com), poprípade vytvoriť bootovacie usb s windowsom (znova google.com). Predpokladám, že máš licenciu od windowsu, takže by aktivovanie nemal byť problém.