Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno No internet..

Zdravim od vcera mi nejde internet na notebooku, pripojim sa na wifi a pise ze no internet a mam tam ten zlty trojuholnik s vykrcnikom zacalo to robit az vcera vecer, potom to chvilu islo a dnes to zas cely den nejde, lenze ked sa napojim na mobile tak tam mi to normalne ide, pristup k tej wifi nemam kedze byvam v shared house a vsetci ju pouzivame. Je to virgin media.

Na síťové WiFi kartě na notebooku si zkontroluj, zda máš nastaven správný region
V ovládacích panelech / internet si zkontroluj na záložce připojení Proxy - nemá být. Vypni i automatickou detekci připojení.
Ve vlastnostech připojení zruš zaškrtnutí u IPv6 protokolu

Zkontroluj si počítač na malware - třeba ADW Cleaner