Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktery pc je vykonejsi na hry?

Zdravim,zajimalo by me ktery pc je vykonejsi na hry?

AMD FX 4100
8gb ram
Geforce GTX 660ti

nebo

AMD Athlon II 845 Quad core 3.8ghz
8gb ram
Geforce 1050 mini

nejde mi o nove hry, ale treba hry z roka 2013-2015 a takove.

zajimalo by me na kterej pc by ty hry byly lepsi, co sem koukal tak ten amd 845 je z roku 2016 a ma v cpu benchmark 5600 bodu nejak.

Diky za odpoved.

• Jestli opravdu jen z tech dvou, tak na hry je lepsi ta prvni. (GTX@660Ti je i v 3Gb/2.5Gb verzi), Athlon nepodporuje nekteré instrukce (SEEx), diky cemu nemusi nekteré hry fungovat, jako treba Mafia. (ale jde spise o vyjimky, jedna jehla v kupce sena)
* GTX@660TI pouziva ten samy GPorcesor jako GTX@670 ktera je podstatne vykonejsi jak GTX@1050, AMD@FX ma i docela slusny OC potenional, ale to uz zalezi od zakladni desky, napajeni a podobne, lehce vykonejsi (+- 15/20%) "Single Core" vykon..