Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení sluchátek do pc, kde jsou připojeny repro

Zdravím,

teď mám v jacku v pc na bedně vzadu připojeny repro, a když připojím sluchátka do předního jacku, win to pozná a zvuk začne hrát ze sluchátek.

Moje otázka zní, když si pořídím sluchátka, která se připojují přes usb, pozná to pc taky? Nebo budu muset pokaždé softwarově něco přepnout, nebo nedejbože vytáhnout repra z pc?

Díky moc.

Dekuji za odpoved, ja to současně nepotřebuji, jde mi o to, abych mohl poslouchat zvuk z repra, připojit sluchátka, poslouchat ze sluchátek, sluchátka odpojit, a poslouchat dal z repro.

Klasicky koukam na film pres repro, zapojim sluchátka, jdu hrát hru, dohraju, sluchátka vypojim a zas pokračuji na repro.

USB sluchátka se chovají jako externí zvuková karta. V nastavení zvuku (Ovládací panely) nastavíš sluchátka (musí být zrovna připojena) jako primární zvukovou kartu a vždy, když USB sluchátka připojíš, tak Windows zvuk přepnou do sluchátek a vypnou zvuk do zvukovky na základní desce (repráky).
Dost možná to ani nebude třeba nastavovat a Windows to udělají samy, koneckonců je to tak žádoucí a programátoři Microsoftu nejsou snad tak blbí, aby tohle nepředpokládali.