Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reklamace mobilního telefonu

Ahoj lidi. jak už jsem zde psal, mam problém se svým telefonem THL5000... téměř nefunguje tlačítko napájení a začal se objevovat opět ptoblém, kdy se mobil sám od sebe vypne nebo restartuje (kvůli tomuhle a vadnému displayi jsem už mobil jednou reklamoval, vyměnili dysplai a nějaký kontakt s bateríí, po reklamaci, která udajně nebyla uznána ale závady byly odstraněny, fungoval donedávna mobil zase normálně). Mám vystavenou faktúru ke dni 10.2.2016 a chci se zeptat, zda mobil mužu poslat na reklamaci nejpozději 10.2. tohoto roku, nebo se do dvouleté záruky počítá i pobyt telefonu na reklamaci, tímpádem bych to nestihl. Podle mě je druhá možnost kravina s prominutím ale pro JISTOTU se Vás chci na tohleto zeptat. Dále mě zajímá, jestli si můžu na své náklady nechat vyměnit při reklamaci celou baterii za novou. Diky

THL 5000
2GHz 8jader
5000Mah baterie
2GB RAM
full hd display
Zakoupeno v obchodě Mall.cz

On se ten zakon na dobu reklamace menil, nejsem si ted jistej, jak to je, ale kazdopadne do 10.2 to snad muze na reklamaci stihnout poslat.

Tyhle THL a podobne cinske srajdy maji rocni zaruku od vyrobce a protoze u nas je povinna dvouleta pro spotrebitele, tak reklamacni naklady ponese mall.cz, jak je znam, tak se budou vytacet, jak to pujde. Tazatel at si pripravi silne nervy a nenecha se odbyt.

Objevil jsem třeti problem a to takovy že display je ve spodni časti telefonu jakoby odlepeny. Je tam škvira kterou prosvita jasně bila barva. Je možne při druhe reklamaci žadat vraceni peněz? Ptal jsem se emailem na toto společnosti mall.cz . dostal jsem odpoved, ze od smlouvy lze odstoupit např.:
- při výskytu většího počtu různých vad, což praxe chápe, jako vady minimálně tři najednou, popř. čtyři postupně.

jelikož mam novy mobil a ten THL5000 je po zaruce... tak mi ho bracha trošku rozebral... zjistili jsme, že baterie je nafouklá, a jelikož se nafoukla tak tlačila na display, tudiž byl display vystouply a vypadalo to jako odlepené... když jsme baterii vyjmuli, display se vratil na sve misto a tělo neni křive... jenže ted už to je asi jedno když je to po zaruce že? :(