Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SpeedFan - Automatické rychlosti ventilátorů

Dobrý den, dá se nějak nastavit, aby při spuštění programu speedfan už automaticky byly nastaveny na takovou rychlost, kterou chci? Vždy musím otevřít speedfan a rychlosti si na každém větráku nastavit sám.. SpeedFan se mi spouští sám při spuštění pc, v tom problém není, ale abych ho nemusel pořád otevírat a přepisovat rychlosti. Předem díky za rady :)

Dá sa nastaviť. Zaklikni štvorček "automatické rýchlosti". Po reštarte PC sa rýchlosti po chvíli zrovnajú. Samozrejme musíš pedantne nastaviť po rozkliknutí všetkých riadkov správne hodnoty v Speedfan ak ti to ZK a Bios umožní.

V prípade W10 je ale nutné doplniť v Registroch, kľúč "RUN" binárku a uložiť autoruns pre spustenie Seedfan, aby sa spustil a načítal po reštarte.