Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win. 7 nebere produkt key a nefunguje připojení

Zdravím, přeinstalovala jsem Win. XP na Win. 7 ale nejde mi ho aktivovat produktovým klíčem co je ze spodu pc, po dokončení instalace Win. 7 mi nejede zvuk ani Wifi připojení (Síťový kabel není správně zapojen ...) Nevíte jestli se dá někde na netu najít produkt key? Poraďte mi co mám dělat s tím síťovým připojením? Moc děkuji

nejde mi ho aktivovat produktovým klíčem co je ze spodu pc

-Win XP nejde upgradovat na Win7,tj.starý klíč nejde použít.Musí být pro Win7.

Nevíte jestli se dá někde na netu najít produkt key?

-Najít se dá,ovšem zdarma je to nelegální a to se tu neradí.Dá se ale koupit za cca 200 korun třeba na Aukru.

nejede zvuk ani Wifi připojení

-je třeba nainstalovat správné ovladače-dle typu základní desky nebo ze stránek výrobce notebooku pro daný typ.
jak_stahnout_a_nainstalovat_ovladace.php

Jedině sehnat nebo půjčit/vyrobit instalační CD pro XP a nainstalovat zpátky XP s tím klíčem.Klíč zespodu PC-je to tedy stolní PC nebo nějaký notebook? Na stolní PC se štítek lepí dozadu a ne zespoda.U NB by měl existovat recovery oddíl pro uvedení do původního stavu,pokud tedy nezmizel při instalaci a formátování disku.Více o tom v manuálu k NB nebo i tady:jak_obnovit_u_notebooku_operacni_system_ze_skryte_recovery_partition.php