Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace KB4056897 a Nod 32

Dobrý den,
mám Windows 7 home 64 bit s antivirem NOD 32., procesor Hanswell.

Nemán požadovaný klíč v registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\QualityCompat Název: cadca5fe-87d3-4b96-b7fb-a231484277cc Typ: REG_DWORD Data: 0x00000000

Musím jej vytvořit ručně abych mohl aktualizaci zabezpečení chyb Spectre a Meltdown - KB4056897 nainstalovat?

Děkuji

Stále chyba, takto sa nepostupuje. Do Windows od WXP sa nepatrí cpať žiaden AV nainštalovaný hlboko do systému a Registrov, lebo vyslovene škodí.

Ak chceš mať na svojej mašine vždy rýchly, bezpečný, stabilný, vyladený OS, sprav čistú inštaláciu (nie výrobné nastavenia), záplatuj, nainštaluj si svoj obslužný a pracovný SW. Po tomto úkone čáhni po spoľahlivom backupper s ktorým pod WinPE alebo Linuxom (nie live) spravíš Image systémového oddielu vhodne bokom. Doklady, maily či vlastnú tvorbu ukladaj na druhý logický oddiel pevného disku alebo na druhý pevný fyzický disk.

Nič lepšie na svete nikto ešte nevymyslel. Obnova z bitovej kópie v prípade akéhokoľvek nebadaného SW problému, nespokojnosti či sebe menšieho zádrheľa je otázkou zopár minút, trebárs aj každých 24-hodín denne po ukončenej práci na mašine.