Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory s úplným rozsahem - informativní dotaz

Ahoj :)

menší dotaz zda chápu tento pojem správně :)

Znamená to, že reproduktory jsou schopné zahrát od "basů" přes středy až po výšky, nebo se pletu? Jenom mě napadlo se zeptat, protože dnes jsem si procházel nastavení, abych si vytvořil nový profil na sluchátka a když jsem dal zvolit že, přední levý a pravý jsou s ÚR, tak na sluchátkách jsem tu změnu samozřejmě nijak nezaznamenal, u 5.1 repra ale nastává změna při odfajfkování repro surround, subwoofer přestane hrát, vypnu-li ale možnost rozsahu úplně opět začne, nicméně i když mám obojí zaplé, hry mi přesto surround nepoznají. Jak to mám tedy chápat? Ta možnost je v ovladači tedy jakože hlavně kvůli tomu, když má někdo zvukovku s optikou (např. kvůli kinu)?

Jinak repro co mám jsou Genius GX Gaming 5.1

Předem všem děkuji za odpovědi :)

což to chápu, pokud mám ale zapnutou fukci surround (což chápu jako prostorový zvuk) tak u spousty starších her, kde není možnost nastavení 5.1, mi prostorový zvuk nefunguje resp. je možnost surround začerněná nebo nejde spustit protože zahlásí, že nemám surround repro (např. Doom III), proto se ptám k čemu tam ta funkce je/slouží