Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nenabiha

Zdravim, koupil jsem si PC, dneska mi prisel, rozbalil jsem ho, a po zapnuti PC nenabiha monitor, ani klavesnice se nerosviti,
vetraky se roztoci a bezi, i grafika i procesor, kontrolka desky sviti zelene, takze asi v pohode, kazdopadne obraz nenaskoci a ani klavesnice nesviti coz je divne ne? Nebo jestli to je tim ze mam stary monitor? Koupil sem si VGA redukci, monitor mam plochy, ale z roka 2006 Siemenes, a grafiku to ma GTX 960..

jak bych mohl zjistit pricinu problemu? Zkousel jsem reset bios ze jsem vyndal a zandal tu baterku malou a furt nic.. obraz nenabiha vubec, a proste monitor se chova jako kdyz je pc vypnuty... Diky za odpoved..

koupil jsem ted to co jsi poslal to HDMI, a stejne cerna obrazovka, ramky jsem vyndal vsechny, grafiku taky, a kdyz zapnu pc tak klavesnice stejne neblikne, ani pc nepipne, jen se rozjedou vetraky a je slyset 2sec HDD, jinak vetraky jdou furt ale obraz cerny, takze nejaky navrh? Baterku jsem vyndal na 5 min a vratil a vysledek zadny.

no tak jsem se ptal majitele a rikal ze to je tim ze neni upevneni chladic k procesoru, a fakt jo, kdyz zapnu pc tak chladic se toci pomalu na procesoru a je uvolneny, kazdopadne mam toto na procesoru https://c4.staticflickr.com/8/7316/27321344451_f3155dede7.jpg a na strane toho chladic, jenze nevim jak tema tycinkama to upevnit, mam takove 2 kovove packy, a tim se nejak pripevnuje ten chladic k tomu, jenze vubev nevim jak to zachitit kam dat ty packy atd..