Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem EXCEL - jak zobrazit všechny znaky? (ve wordu to jde)

Podobně jak ve wordu se dají zobrazit všechny znaky (tabulátor, Enter, tvrdá mezera, a další), nemohu totéž najít v Excelu.
Nevěděl byste někdo jak zapnout zobrazení např. tvrdých mezer v excelu?
Protože vložit se tam dá (např. jako symbol), ale pak už jí nikdy nenajdu kam jsem jí dal.

???

Googluješ líp než já, ale já bych to asi potřeboval vidět hned napohled, podobně jak ve wordu, a ne zkoumat buňku po buňce.
Zajímavé, že to tam není/nejde, původně jsem hledal v seznamu všech tlačítek to tlačítko z wordu, vůbec mě nenapadlo, že by to nebylo možné.