Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sháním chytré hodinky k mobilu Honor 6X

Zdravím, rád bych si pořídil chytré hodinky k mobilu Honor 6X. Něco ve stylu apple watch akorát pro android. Jde mi hlavně o upozornění na sms, volání a případně třeba zprávy z messegeru. Pokud přes ně půjde volat, tak to bude jedině plus. Nevím v jaké cenové relaci se tyto věci pohybují, ale kdyby se dalo sehnat něco okolo tří tisíc korun, tak by to bylo ideální. Někdo tip na něco? :-)

Ahoj, a musi to byt nutne hodinky? Pokud ti jde predevsim o upozorneni na sms/volani/messenger, nestacilo by ti jen neco jako Xiaomi Mi Band 2? Je to sice fitness naramek, ne chytre hodinky, ale ma malinkej displej, ukaze cas, ukaze upozorneni na sms, mail, whatsapp, messenger a da se sehnat za par supu (ja ho mam asi za 25 euro z dx.com). Akorat volat neumi, no :-)