Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prohlížeč Edge a PDF

Dobrý den, mám dotaz ohledně Prohlížeče Edge a souboru ve formátu PDF.
Když otevřu soubor v Edge, jde o text a obrázky dohromady, tak se místo obrázků objeví prázdné obdélníky nebo jsou obrázky deformované. Jde o skeny převedené do PDF. Ostatní prohlížeče (IE, Chrome, Mozilla, Opera) zobrazují správně.
Nevěděl by prosím někdo, čím by to mohlo být?
Moc díky za odpověď

Díky za odpovědi, je tedy něco špatně v Edge.
Nepoužívám ho, ale někteří lidé ano a hodilo by se mi, aby se ten soubor dal zobrazit v co nejvíce prohlížečích.
Mozilla mi obrázky taky zobrazila správně, ale trvalo dost dlouho než to PDF načetla (je, pravda, docela velké).
Ještě jednou díky