Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win7 téma sa zmenila na štýl z win90

Zdravím nedávno sa mi z ničoho nič zmenil motív lišty štart aj cely spodok na podobu aká bola tak na win90 a v prispôsobeniach systemu do ktorých som šiel klasicky cez pracovnu plochu prave tlačitko a spodne ... tak ma zaujalo to že je to jediny možny motív ktorý ide použiť a zvyšne su zašednuté a nedaju sa ani odkliknúť a ešte ked tam chcem odkliknuť ziskanie dalšich motivoch online dá mi to error neviem či to niaky malware vyžral nastavenia alebo čo lebo ako antivirak mam tak nechapem ak sa najde niekto čo by s tym vedel niečo spraviť tak mu predom dakujem za radu

Musíš mať spustené Aero s vykresľovaním priehľadnosti "glassefekt" okien pre W7.

Témy pre W7 sú originál uložené v tejto zložke;

C:\Windows\Web\Wallpaper\*.*

alebo po stiahnutí z netu sa nacpú do zložky:

C:\Users\užívateľ\AppData\Local\Microsoft\Windows\Themes\*.*

kde sa ukladajú pod tvojimi názvami v súboroch "Custom.theme"

Ak sú témy v zložkách, v tom prípade ti nejaký šmejd odstránil prístupové práva k zložkám a súborom. AV sú sviňa, nebrať, zaručene "obligatórne" škodia Windows.

Zřejmě se ti nějak podařilo zapnout "optimalizaci pro výkon". Vlez si do Počítač - Vlastnosti, Upřesnit nastavení systému, Upřesnit - Výkon - Nastavení, Vizuální efekty, zde zatrhni "Systém windows zvolí nejlepší nastavení", použít, OK. Já mám optimalizaci výkonu v nastavení notesu a chová se to přesně tak, jak popisuješ (vzhled W98).

Stále jste nenapsal jedinou konkrétní relevantní informaci, ani nevložil obrázek.
Citové výlevy typu "irituje ma to že mi to zmenilo štart lištu" jsou skutečně k ničemu.
Prostě opište to chybové hlášení a vložte obrázek, jinak je celé téma naprosto k ničemu.